ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Värja 5486480
nr 548 6480
Värja
Tidigt 1900-tal, England, "TROVED", Kolonial, längd: 100
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:25:33
1.000 kr
800 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
Värja
nr 548 6480
Värja
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.600 kr |
måndag 27 oktober 2008 |